Kontakt

Bliv kontaktet

Vi glæder os til at høre om dine digitale behov, og vores specialister står klar med kreative løsninger på de fleste ønsker. Skriv dine oplysninger nedenfor, og så tager vi kontakt til dig hurtigst muligt.

"(Påkrævet)" indikerer påkrævede felter

Folkene bag
Kontakt Morten Schødt

Morten Schødt

Kreativ Chef

info@mediapoint.dk (+45) 29 70 41 50
Kontakt Nikolaj Næsby

Nikolaj Næsby

Digital Designer

nikolaj@mediapoint.dk (+45) 42 92 15 16
Kontakt Sandra Rytter

Sandra Rytter

Projektleder & Kommunikation

sandra@mediapoint.dk (+45) 31 70 05 45
Kontakt Morten Frederiksen

Morten Frederiksen

Digital Delivery Manager

mf@mediapoint.dk (+45) 42 64 88 12
Kontakt Jonas Johansen

Jonas Reinhold Johansen

Digital Project Specialist

jonas@mediapoint.dk (+45) 31 38 99 23
Kontakt Mathias Reberholt

Mathias Reberholt

Digital Marketing Specialist

mathias@mediapoint.dk (+45) 50 55 87 53
Kontakt Anne Hindkjær Christensen

Anne Hindkjær Christensen

Digital Designer

anne@mediapoint.dk (+45) 31 14 53 13
Kontakt Mikkel Brandi Grønkjær

Mikkel Brandi Grønkjær

Digital Designer

mikkel@mediapoint.dk (+45) 29 13 01 36
Kontakt Megan Kjærsgaard

Megan Kjærsgaard

Digital Designer

megan@mediapoint.dk (+45) 70 44 43 44
Kontakt Ida Falkesgaard

Ida Falkesgaard

Projektleder & Kommunikation

ida@mediapoint.dk (+45) 20 35 00 85
Kontakt Ganea Ioan

Ganea Ioan

Senior Web Developer

ganea@mediapoint.dk (+45) 70 44 43 44
Kontakt Aftene Andreea Roxana

Aftene Andreea Roxana

Web Developer

andreea@mediapoint.dk (+45) 70 44 43 44
Kontakt John Botezatu Ionut

John Botezatu Ionut

Web Developer

john@mediapoint.dk (+45) 70 44 43 44